logo
dollar
euro

Украв кросівки і втік з магазину, залишивши там свою дівчину

11:48 15.10.2013 eye 1392
Украв кросівки і втік з магазину, залишивши там свою дівчину

Цими вихідними в одному з взуттєвих магазинів в Київському районі обласного центру сталася крадіжка: хтось вкрав кросівки, залишивши на місці злочину коробку з-під них та своє старе взуття. Звичайно, продавці звернулись до міліції.

Дільничний інспектор прибув за декілька хвилин і швидко з’ясував, що вкрадені  кросівки приміряв хлопець, який прийшов в магазин не один, а з дівчиною і та, нічого не підозрюючи, ще й досі, вибирає собі обновку. Так захопилася, що навіть не помітила, що кавалер накивав п’ятами.

Отримавши від дівчини телефонний номер втікача, правоохоронець зателефонував йому і хлопцю нічого не залишилось, як повернутись в магазин і покаятись: «Поки моя дівчина вибирала собі взуття, я також вирішив щось підібрати. Коли приміряв ці кросівки, зрозумів, що це саме для мене. Оскільки дуже хотілось мати такі кросівки, а грошей не було, то і вирішив їх вкрасти».

19-річний полтавець, напевно, сам не сподівався від себе такого дурного вчинку, але що сталося, то вже сталося. І тепер доведеться платити штраф, до двох років відпрацьовувати на виправних роботах або до трьох років провести за ґратами.


Наверхнаверх