logo
dollar
euro

На Полтавщині проводяться робочі зустрічі щодо застосування норм Закону про трансфертне ціноутворення

8:50 15.10.2013 eye 391
На Полтавщині проводяться робочі зустрічі щодо застосування норм Закону про трансфертне ціноутворення

Нещодавно набрав чинності закон про трансфертне ціноутворення і зараз підтримуючи ініціативи Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка Головне управління Міндоходів у Полтавській області разом з бізнесом активно готується до його імплементації.

Днями відбулися робочі зустрічі начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимира Задорожного та першого заступника начальника Полтавської митниці Міндоходів Олега Черноусова  з керівництвом ПАТ "Укртатнафта" та ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", на якій обговорювалися питання застосування норм Закону про трансфертне ціноутворення на практиці.

Як зазначив очільник Головного управління: "Закон про  трансфертне ціноутворення заснований на кращих міжнародних практиках. Його прийняттю передував тривалий процес обговорень, консультацій, дискусій із бізнесом, громадськістю. Тепер перед нами не менш важлива задача – якісна його імплементація".

У ході діалогу з представниками бізнес – кіл області було приємно почути, що великі компанії вже сприймають трансфертне ціноутворення як даність, проводять інвентаризацію підконтрольних операцій, вносять зміни до контрактів, оцінюють умови дотримання трансфертного ціноутворення.

Звичайно, є дискусійні моменти, які необхідно врегулювати на законодавчому рівні. На думку голови правління ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" Євгена Хвороста, одним з таких питань, які турбують бізнес, є достатньо великий перелік держав (де ставка податку на 5% та більше нижча, ніж в Україні), операції з контрагентами яких підпадатимуть під контроль.

На закінчення зустрічі учасники подякували за такий формат спілкування. В свою чергу Володимир Задорожний наголосив, що з прийняттям Закону про трансфертне ціноутворення на бізнес чекає конструктивна робота з територіальними органами Міндоходів, чіткі та зрозумілі для усіх сторін правила гри, - інформує Головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх