logo
dollar
euro

Максим Кідрук їде в Полтаву лякати читачів

6:31 15.10.2013 eye 449
Максим Кідрук їде в Полтаву лякати читачів

18-ого жовтня о 17:00 в пабі "Хмільний Бик" (вул. Ватутіна, 2) за підтримки незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" відбудеться презентація психотрилера "Твердиня" Макса Кідрука, одного з найуспішніших письменників нашої країни.

Попередній роман Максима "Бот" став бестселером і лише за один рік вже тричі додруковувався в Україні. Переклади цього першого вітчизняного технотрилеру виходять в Росії, Польщі, Німеччині, США. Йдуть активні перемовини про його екранізацію. Сама ж промо-кампанія книги стала наймасштабнішою за всі роки незалежної України.

Але Максим не зупиняється на цьому. У вересні на полицях книгарень з’явилося нове творіння Кідрука – "Твердиня". Книга відразу отримала величезну популярність. За свідченнями читачів, від неї не можна відірватися, тому доводиться читати запоєм. Вони ж стверджують, що Максим на порядок себе переріс, написавши новий мегаякісний успішний триллер.

Твердиня_(роман)
Сам автор є людиною, котра зробила себе сама. Освіта інженера, робота програміста, постійні подорожі незвіданими країнами, улюблені автори (зокрема кумир Максима – Майкл Крайтон) – все це позначається на стилістиці автора, котрий в потрібних дозах змішує художню дійсність із науковими вкрапленнями.

Свої презентації він розробляє до найменшої деталі. Кідрук – перфекціоніст, котрий постав собі за мету стати успішним письменником. І це йому вдається. Хотілося б сказати від себе: весняна презентація технотрилеру "Бот" у Полтаві – найкраща і найцікавіша, яку я бачив у своєму житті. Макс захоплює Твою увагу від перших хвилин і не відпускає до свого останнього речення. Це варто побачити і почути.

Відчуй смак українського психотрилера!

ЩО: презентація психотрилеру Макса Кідрука "Твердиня"
КОЛИ: 18 жовтня о 17:00
ДЕ: паб "Хмільний Бик" (вул. Ватутіна, 2 – навпроти Палацу Дозвілля Листопад")
ЦІНА: вартість входу – 15 грн. (повірте, воно того варте)
ПОДРОБИЦІ: http://vk.com/kidruk_poltava

Організатор: незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"

Офіційні партнери: "Львівська кав’ярня", фітнес-клуб "Space", "Оперативная фотопечать".


Наверхнаверх