logo
dollar
euro

Екологічна прокуратура попередила незаконне добування піску з Дніпродзержинського водосховища

21:02 11.12.2019 eye 1014
Екологічна прокуратура попередила незаконне добування піску з Дніпродзержинського водосховища

Кременчуцькою міжрайонною екологічною прокуратурою Дніпровської екологічної прокуратури проведено перевірку додержання вимог законодавства щодо охорони та використання надр на території Дніпродзержинського водосховища в межах Полтавської області.

Перевіркою виявлено факт незаконного погодження контролюючими службами та органами виконавчої влади одному з підприємств м. Кременчука робочого проекту щодо проведення днопоглиблювальних робіт на землях водного фонду в межах об’єкту природно-заповідного фонду та видано відповідний дозвіл.

В умовах даного дозволу суб’єкту господарювання надано право видобути 93,8 тис. куб. м. піску, який відноситься до корисних копалин місцевого значення.

З метою попередження незаконного видобування корисних копалин та усунення виявлених порушень, Кременчуцькою міжрайонною екологічною прокуратурою внесено подання, яке повністю задоволено (дозвільні документи на право проведення робіт на землях водного фонду відізвані). А також, з акваторії водосховища прибрано техніку для проведення днопоглиблювальних робіт, яка на момент перевірки вже була встановлена, - повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.


Наверхнаверх