logo
dollar
euro

На свята у Полтаві їздитиме додатковий транспорт

23:38 16.06.2019 eye 49
На свята у Полтаві їздитиме додатковий транспорт

На травневі та Великодні свята у Полтаві курсуватимуть додаткові тролейбуси та автобуси

Враховуючи значне збільшення пасажиропотоку у святкові Великодні та поминальні дні, для задоволення потреб населення у безпечному та якісному транспортному обслуговуванні, буде організовано додатково рух міського пасажирського транспорту. Про це повідомляє прес-служба полтавського міськвиконкому.

А саме: в ніч з 4 на 5 травня 2013 року додатково курсуватимуть 4 тролейбуси за маршрутами: «Південний вокзал - Центр - Браїлки - Половки - Алмазний - Південний вокзал» по 2 одиниці у зустрічних напрямках; автобус за маршрутом «вул.Сінна – с.Яківці» (до Сампсонівської церкви), 4 автобуси за маршрутами № 20 і № 21 «Кільцевий». Буде організовано роботу автобуса за маршрутом «Центр - Хрестовоздвиженський монастир» з кінцевою зупинкою і розворотом біля монастиря.

У поминальні дні 12, 13 травня 2013 року додатково їздитимуть тролейбуси за маршрутами: «Центр - с.Розсошенці», «вул.Героїв Сталінграду - с.Розсошенці» - по 4 одиниці на кожний маршрут; 2 автобуси за маршрутом «вул.Б.Хмельницького – Затуринське кладовище»; 2 автобуси за маршрутом «Браїлки – Половки - Розсошенське кладовище», 10 одиниць техніки за маршрутом №33 «с.Яківці – Дендропарк - Розсошенське кладовище», 2 автобуси за маршрутом «Огнівка – Розсошенське кладовище». Рух транспорту приватних перевізників з кінцевого пункту с. Дублянщина буде продовжено до залізничного переїзду в с.Крутий Берег та з кінцевого пункту с.Розсошенці – до кладовища.


Наверхнаверх