logo
dollar
euro

"Велике прибирання" на покинутому авіаційному полігоні "Яреськи"

10:55 14.10.2013 eye 861
"Велике прибирання" на покинутому авіаційному полігоні "Яреськи"

Територія колишнього авіаційного полігону "Яреськи", який розташувався між Великобагачанським та Шишацьким районами, становить близько 850 гектарів.

Земля тут "начинена" вибухонебезпечними предметами. Їх пошуком та ліквідацією займаються,в рамках відповідної обласної програми,  працівники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області. Ними вже обстежені близько 200 гектарів. Піротехніки ретельно обстежують територію, обстежуючи шар землі  глибиною до двох метрів, щоб незабаром на очищених землях можна було безпечно висаджувати та ростити молодий ліс.

Ліквідують знайдені боєприпаси щоп’ятниці. Цього року на території полігону виявлені та знищені 124 вибухонебезпечні предмети. Зокрема, 11 жовтня, там знищено знайдену на минулому тижні   авіаційну бомбу вагою 50 кілограмів.

Місцеві жителі попереджені про небезпеку прогулянок на території колишнього полігону. Адже осколки снарядів можуть розлітатися більш ніж на півтора кілометри. Звичайно, піротехніки вживають заходи, спрямовані на зменшення радіусу розльоту осколків та унеможливлення пожеж. Однак  з прогулянками, напевно, краще почекати, доки фахівці не закінчать "великого прибирання" яреськівського лісу.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх