logo
dollar
euro

У Полтаві та Кременчуці націоналісти провели велелюдні марші

5:56 14.10.2013 eye 547
У Полтаві та Кременчуці націоналісти провели велелюдні марші

13 жовтня свободівці Полтавщини пошанували Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та заснування ОУН-УПА велелюдними маршами.

У Полтаві було анонсовано марш УПА під гаслом "За соціальне та національне визволення". Розпочався захід пересувною вуличною фотовиставкою про бійців ОУН-УПА на площі перед театром імені Гоголя, яку спільно організували Полтавська міська організація ВО "Свобода"і члени Молодіжного націоналістичного конгресу. Учасники маршу на чолі з народними депутатами-свободівцями Олегом Сиротюком та Юрієм Бубликом о 16 годині зібралися біля переходу "Злато місто"і з гаслами "ОУН-УПА – державне визнання!», "Бандера, Шухевич – герої України!"рушили до пам’ятника загиблим козакам. Колона, зупинившись навпроти фотовиставки, урочисто зачитала присягу воїна УПА. Біля монументу козацької слави відбулося віче. Юрій Бублик запросив усіх присутніх на Всеукраїнський марш до столиці України.

УПА_Полтава

"Не дивлячись на можливі перепони з боку правоохоронних органів, декілька сотень націоналістів Полтавщини із великим натхненням долучаться до всеукраїнської толоки. Ми вже не вперше проводимо подібні заходи і з кожним роком наших побратимів та однодумців стає все більше. Можемо з гордістю констатувати, що Полтавщина сьогодні – уже Бандерівський край!"

Завершився марш покладанням квітів до підніжжя пам’ятника та виконанням славня України.

У Кременчуці члени Кременчуцької міської організації ВО "Свобода"разом із іншими опозиційними силами розпочали марш об 11 годині. Сотні місцевих мешканців пройшлися вулицями міста з гаслами захисту національних, соціальних, історичних та громадянських прав українців, пошановуючи Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та вояків УПА. Учасники маршу подолали відстань від палацу культури "Кредмаш"до пам’ятника Тарасу Шевченку скандуючи "Пам'ятай, чужинець, тут господар – українець!», "Українській землі – українську владу!», "Бандера – наш герой! Покрова – наше свято!». Далі громада Кременчука на чолі з народним депутатом України Олегом Сиротюком поклали квіти до підніжжя пам’ятника великому Кобзарю та провели народне віче. Священик Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП відслужив молебень на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці.

УПА_Кременчук
"Борня, розпочата упівцями багато років тому, триває й понині. Ми, як нащадки борців за волю України, зобов’язані працювати на благо нашої держави, заради майбутнього прийдешніх поколінь. І нехай Пресвята Богородиця додає снаги та завзяття усим українцям, котрі бачать свою мету в пробудженні та вихованні українського духу, донесенні національної ідеї та будівництві рідної країни. Нехай червоно-чорний стяг стане символом очищення від нечисті та всілякої українофобської мерзоти», – зазначив під час виступу народний депутат України Олег Сиротюк.

Урочисте зібрання завершилося на березі Дніпра, де всі охочі мали змогу скуштувати козацької каші, - інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх