logo
dollar
euro

Сьогодні мешканці Дублянщини на місці незаконної забудови хочуть посадити молоді дерева

7:51 13.10.2013 eye 509
Сьогодні мешканці Дублянщини на місці незаконної забудови хочуть посадити молоді дерева

12 жовтня у Полтаві місцеві мешканці, члени Полтавської міської організації ВО «Свобода», народний депутат Юрій Бублик разом із іншими опозиційними силами демонтували паркан навколо будівельного майданчика незаконної ГАЗС у мікрорайоні Дублянщина.

На зборах були присутні близько сотні полтавців. Як зазвичай, представники компанії забудовника та міської влади не з’явилися. Ба більше, охоронець, котрий знаходився на території будівельного майданчика, просто втік після вимоги народного депутата Юрія Бублика викликати керівництво. Після цього громада вирішила демонтувати паркан навколо будівельного майданчика. Свободівці обережно розібрали огрожу, розклавши всі деталі окремо, щоби будівельники забрали свою власність.

«Висновки екологічних служб, які не демонстрували місцевим мешканцям тривалий час, просто вражають. Тепер зрозуміло в чому причина. У законі чітко встановлені межі будівництва автозаправок від житлових будівель і екологічних зон. Однак у даному випадку екологи з незрозумілих причин дозволили зменшити чітко визначену відстань, котра прописана в законі! Незаконним забудовам у Полтаві не місце! Ця автозаправка – пряма загроза здоров’ю місцевих мешканців, загроза всім полтавцям, адже вона розташовуватиметься на березі річки Ворскла. До того ж, раніше тут був чудовий природний масив для відпочинку. Тому пропонуємо замість дерев, які викорчували будівельники, посадити нові, таким чином лишаючи прийдешнім поколінням не екологічне лихо, а природній оазис», – зазначив народний депутат-свободівець Юрій Бублик.

Місцеві мешканці домовилися зібратися 13 жовтня о 14 годині на місці незаконної забудови посадити молоді дерева, - інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

Довідка: Навесні у мікрорайоні Дублянщина на вулиці Сакко планувалося будівництво ГАЗС «Надежда». Місцеві мешканці на чолі зі свободівцями виступили проти. Тоді активісти подали до суду й домоглися зупинки будівництва до отримання забудовниками всіх дозволів. Проте громада впевнена, що ця ГАЗС вплине на екологічний стан міста, а також здоров’я місцевих мешканців, адже порушує санітарні норми – розташовуватиметься занадто близько від житлових будинків. Представники компанії будівельника відмовляють говорити з громадою і не хочуть слухати їхніх вимог. 11 жовтня навколо майданчика з’явився паркан.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх