logo
dollar
euro

40-річчя відзначила одна з найкращих шкіл Полтави

9:05 12.10.2013 eye 620
40-річчя відзначила одна з найкращих шкіл Полтави

Середня школа №13 заснована у 1973 році.

1 січня 2005 року вона була перейменована на Полтавську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №13. А з 2 липня 2012 року набула статусу гімназії.

Гімназія № 13 по праву вважається однією з найкращих шкіл у Полтаві. Тут навчається 966 учнів у 36 класах з російською та українською мовами навчання. За унікальною методикою діти вивчають 4 іноземні мови: англійську, французьку, німецьку та польську. Гімназія чотири роки поспіль посідала 1 місце в обласних предметних олімпіадах. Уже 10 років у навчальному закладі працює власне кабельне телебачення, працюють 8 Інтернет-серверів тощо. Розклад уроків, температуру повітря в класі, раціон харчування – і не тільки це можуть переглянути батьки на сайті гімназії. Невпинним генератором ідей, втілення яких робить заклад унікальним, є директор навчального закладу Іван Гончаренко.

директор
– Сьогодні у нас три свята, – під час свого виступу на святковому зібранні розповів директор гімназії №13. – Це 40 років приміщенню школи, в 1943 році після визволення міста було засновано школу №13, а ще гімназії №13 вже рік. Це один із кращих навчальних закладів міста і області по показникам успішності учнів. Також ми застосовуємо передові технології, тому наша гімназія часто стає базою для наукових конференції та семінарів. Школярі вивчають 4 мови, але сьогодні ми працюємо над тим, щоб вивчати ще і китайську.


Наверхнаверх