logo
dollar
euro

На Полтавщині закінчився місячник легалізації трудових відносин

11:44 11.10.2013 eye 333
На Полтавщині закінчився місячник легалізації трудових відносин

У вересні на Полтавщині проводився місячник заходів з легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці, повідомила Світлана Сердюк, заступник начальника відділу організаційної та інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Під час його проведення служба зайнятості Полтавщини спільно з місцевими органами влади та соціальними партнерами проводила інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та населенням з метою активізації роботи в напрямку детінізації трудових відносин, підвищення соціальної відповідальності бізнесу, створення нових робочих місць з належними умовами та рівнем оплати праці.

За участю фахівців базових центрів зайнятості проведені 15 рейдів, 56 семінарів для безробітних, 2 засідання круглого столу, 22 – робочих груп з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при райдержадміністраціях та міськвиконкомах.

З метою забезпечення офіційного оформлення трудових відносин, відповідно до чинного законодавства, базовими центрами зайнятості області у вересні 2013 року зареєстровані 1209 трудових договорів між працівниками та фізичними особами.

За направленням служби зайнятості з компенсацією роботодавцям фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 128 зареєстрованих безробітних на нові робочі місця.


Наверхнаверх