logo
dollar
euro

Виправні колонії Полтавщини готуються до зими

8:02 11.10.2013 eye 1241
Виправні колонії Полтавщини готуються до зими

Керівництво обласного управління Полтавської області перевірили готовність установ виконання покарань та слідчого ізолятора до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

9 та 10 жовтня 2013 року начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв та заступник начальника управління ДПтС в області полковник внутрішньої служби Андрій Володько перевірили готовність об’єктів кримінально-виконавчої служби області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

Було здійснено обхід територій Полтавської виправної колонії (№64), Божковської виправної колонії (№16), Надержинщинської виправної колонії (№65), Крюковської виправної колонії (№29) та Полтавського слідчого ізолятора управління ДПтС Полтавської області.

Оглянуто картопле- та овочесховища, вугільний склад, господарчі двори, відділення соціально-психологічної служби тощо. Незважаючи на проведену роботу по підготовці об’єктів комунально-побутової служби, виробничих та складських приміщень до роботи у зимовий період, було виявлено і недоліки. Про усунення останніх було розроблено плани заходів з конкретними термінами виконання. Всі установи підготували сховища для зберігання картоплі, цибулі, капусти тощо та майже всі здійснили пробний запуск котелень.

У слідчому ізоляторі вже розпочали заготівлю картоплі, начальник управління особисто перевірив її добротність. Також Микола Ісаєв поспілкувався із засудженими до довічного позбавлення волі, які утримуються у секторі максимального рівня безпеки СІЗО та перевірив якість приготованої їжі для ув’язнених. Керівництву області продемонстровано капітально відремонтовану камеру на посту, де утримуються жінки та буфет для співробітників, що зроблено у рамках модернізації та покращення роботи слідчих ізоляторів, - інформує прес-служба управління ДПтС України в Полтавські області.


Наверхнаверх