logo
dollar
euro

У Полтаві відкриють молодіжний дискусійний клуб "Squire"

20:21 10.10.2013 eye 454
У Полтаві відкриють молодіжний дискусійний клуб "Squire"

12 жовтня, у суботу, у Полтаві відкриває свої двері молодіжний дискусійний клуб "Squire". Організатором виступають полтавські активісти, об’єднані спільною ідеєю.
 
Що таке "Squire"?

Сьогодні існує стереотип, нібито молодь дурна і не цікавиться нічим, окрім дискотек і комп'ютерів. Так-от ми впевнені, що це не так, – поділилися організатори. – Багато хто читає серйозну глибоку літературу та має цікаві думки з приводу актуальних проблем суспільства та внутрішнього світу людини. Ось тільки не завжди знаходяться ті, з ким можеш розділити свої міркування. Тому "Squire" якраз має об'єднати мислячу молодь в Полтаві. Бо думати, як казав Джонатон Коу, не завжди небезпечно:)

За словами організаторів, кожен вечір у клубі для мислячих людей буде присвячений певній темі. До речі, 12 жовтня молодь міркуватиме на тему фаталізму. Окрім предметних дискусій, "сквайєрці" гратимуть у психологічні та інтелектуальні ігри. Не обійдеться без обговорень художньої літератури. Окремо клуб проводитиме "Вечори розумного кіно". При цьому організатори сподіваються, що "Squire" не тільки допоможе молоді продуктивно провести час за спілкуванням, а й спонукатиме їх до відповідних дій, які допоможуть змінити життя на краще.

Особливість "Squire"

У "Squire" є два правила,- поділилися організатори. – Перше: "Ти повинен мати свою думку". Друге: "Ти маєш право при ній залишитися". Тобто заборонено нав’язувати учасникам дискусії свою позицію. Аргументувати? Аргументуй! Але не нав’язуй! Бо "Squire" впевнений: якщо хтось мислить інакше, ніж я, він не тільки не ображає мене цим, але, навпаки, збагачує мене (Антуан де Сент-Екзепюрі). Тобто залишайся з тим, з чим прийшов, або зміни думку, якщо чиїсь аргументи будуть переконливіші за твої.

Коротко про головне

Ми, як казав Стівен Спілберґ, "любимо всіх, чиї думки йдуть далі відерця з попкорном":) Тому запрошуємо на "Squire" людей з філософським складом розуму, яким усе у цьому світі цікаво. Отже…

ЩО? Молодіжний дискусійний клуб "Squire".

КОЛИ? 12 жовтня з 18:30 по 20:30 (надалі: кожну суботу).

ДЕ? Вул. Паризької Комуни, 29; офіс на 1 поверсі (будівля поряд зі спортклубом "Вітамін")

ЗАПРОШЕНІ: пани та панянки від 15 років

Вхід З МОЗКОМ вільний:)

КОНТАКТИ: (066)-555-97-86


Наверхнаверх