logo
dollar
euro

У Хоролі відбулася зустріч підприємців із керівництвом Головного управління Міндоходів Полтавщини

14:13 09.10.2013 eye 473
У Хоролі відбулася зустріч підприємців із керівництвом Головного управління Міндоходів Полтавщини

На виконання завдань поставлених Президентом України Віктором Януковичем та підтримуючи ініціативи Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка по організації особистих зустрічей керівників органів виконавчої влади із суб’єктами господарювання на Полтавщині триває практика спілкування в режимі "Влада - бізнес".

Сільськогосподарські виробники та керівники переробних підприємств Хорольського району зустрілися днями з начальником ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимиром Задорожним та начальником Полтавської митниці Міндоходів Сергієм Івановим. Участь у спілкуванні з представниками бізнесу Хорольщини взяли: заступник начальника ГУ Міндоходів в області Людмила Голуб, керівництво району, начальники відділів Головного управління.

Учасників зустрічі привітав голова Хорольської районної державної адміністрації Сергій Полупан, який відзначив, що бізнесові та владні кола району завжди були партнерами у справі зміцнення економічної стабільності краю та держави в цілому.

Партнерство - один з головних принципів нашої роботи сьогодні. Підтвердженням цьому є і наша сьогоднішня зустріч, і та робота, яку ми виконували в період реформування. Як показує досвід це позитивно впливає, як на розвиток бізнесу, так і на рівень надходжень податків і зборів до бюджетів", - відзначив Володимир Задорожний. Зокрема, за 9 місяців поточного року до зведеного бюджету Хорольською ОДПІ мобілізовано майже 95 млн.грн. податків та зборів, що на 6,5  млн.грн або на 7,4% більше ніж за аналогічний період минулого року.

У налагодженні продуктивного діалогу з підприємцями свого колегу підтримав і начальник Полтавської митниці Міндоходів Сергій Іванов, який розповів присутнім про спрощення митних формальностей, відзначивши, що це призвело до зменшення кількості митних обстежень. Останнє, до речі знайшло схвальні відгуки серед присутніх на зустрічі. Зокрема голова правління ПАТ "Хорольський механічний завод" Михайло Міщенко відзначив високу професійність працівників митних постів та покращення рівня співпраці з підприємством.

Окремим питанням на зустрічі з підприємцями стало адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, функція по реалізації якого з 1 жовтня 2013 року перейшла до органів Міндоходів. Знайомлячи присутніх з особливостями його адміністрування заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб, звернула увагу на переваги, що отримають платники від цього нововведення. "За три напрямки роботи: податки, митні платежі та ЄСВ тепер відповідає один контролер – орган Міндоходів", - підкреслила Людмила Голуб.

У ході зустрічі також розглядалося питання спеціального режиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників відповідно до Податкового кодексу України. Фахівці органів Міндоходів регіону роз’яснили присутнім останні законодавчі зміни та надали вичерпні консультації щодо особливостей ведення бізнесу в районі.

"Увага до потреб платника – на разі один з найголовніших та найважливіших напрямків в нашій роботі. Саме тому ми покладаємо великі надії на подібні зустрічі з підприємцями та громадськістю, де ви щиро можете висловити своє ставлення до роботи територіальних органів Міндоходів, внести конкретні пропозиції або слушні зауваження", - підкреслив на завершення спілкування Володимир Задорожний. Практика проведення подібних зустрічей знайшла відгук і серед інших її учасників. Від імені Хорольської бізнес-спільноти організаторам зустрічі подякував депутат Полтавської обласної ради, голова СТОВ "Мусіївське" Михайло Стеценко, який відзначив що рівень довіри між владою та бізнесом, залежить від налагодженого діалогу та  висловив сподівання, що подібні зібрання проводитимуться й надалі, - інформує головне управління Міндоходів у Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх