logo
dollar
euro

Полтавці, не порушуючи громадського порядку, протестували проти урочистого відзначення річниці комсомолу

12:01 09.10.2013 eye 550
Полтавці, не порушуючи громадського порядку, протестували проти урочистого відзначення річниці комсомолу

На сьогоднішнє засідання сесії Полтавської обласної ради було винесено питання про урочисте відзначенні на регіональному рівні 95-річниці ленінського комсомолу – організації, яка припинила своє існуванні із здобуттям Україною незалежності.

Діяльність молодіжної «гілки» комуністичної партії СРСР не можна назвати однозначною, отже знайшлися противники ідеї святкування сумнівного ювілею. Зокрема, обласна організація ВО «Свобода» закликала своїх прихильників і всіх небайдужих взяти участь у пікетуванні облради проти прийняття «антиукраїнського та ганебного рішення», як йшлося в анонсі заходу.

На жаль, пікетувальників було не багато. Можливо тому, що наймолодшому члену радянського комсомолу зараз має бути вже більше 36 років. Отже, вже не одне покоління українців і гадки не має про організацію, вшанування якої намагається їм нав’язати обласна влада, де багато вихідців з комсомольської верхівки.

За повідомленням ВЗГ УМВС України в Полтавській області, у мітингу під облрадою брали участь як противники, так і прихильники святкування річниці ВЛКСМ. Охорону громадського порядку забезпечували працівники міліції міста Полтава. За інформацією начальника Полтавського міського управління міліції Віталія Ємця, в заході взяли участь близько п’ятдесяти осіб. Мітинг тривав близько години. Громадський порядок мітингарі не порушували. Міліція щиро подякувала на своєму сайті учасників акції за толерантну поведінку в межах чинного законодавства.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх