logo
dollar
euro

У Полтаві відбудеться "Пробіг з вірою в серці"

10:55 09.10.2013 eye 397
У Полтаві відбудеться "Пробіг з вірою в серці"

У суботу 12 жовтня 2013 року кожен житель Полтави зможе долучитися до благодійного марафону "Пробіг з вірою в серці». Реєстрація розпочнеться о 9:30 на Театральній площі, біля  театру ім. М.В.Гоголя

Цього дня серця усіх жителів міста будуть битися в унісон: дитячі – з вдячністю, марафонців  – з усвідомленням благородності їх вчинку, адже завдяки добровільним внескам учасників буде придбано кардіологічне обладнання у Полтавську дитячу міську клінічну лікарню.

Полтава-Листівка

Полтавці приймають фінальний "Пробіг з вірою в серці», який цієї осені вже пройшов у Херсоні, Кременчуці, Вінниці та Дніпропетровську. Історія благодійного марафону налічує більше чотирьох років і дев’ятсот тисяч гривень, зібраних для закупівлі кардіологічного обладнання у місцеві лікарні та пологові будинки. У Полтаві "Пробіг з вірою в серці"відбудеться вдруге. Минулого року полтавці вже продемонстрували свою небайдужість, а Полтавська дитяча лікарня отримала автоматичний аналізатор крові. 

Маршрут-Пробіг-Полтава

Приходьте цього року пробігти заради життя та здорового майбутнього наших дітей. Участь кожного – надзвичайно важлива, адже зробивши свій посильний персональний внесок, разом ми досягнемо великої мети!

Незважаючи на те, що головна мета пробігу – доброчинність, "Пробіг з вірою в серці"- це справжнє свято для всієї родини. Організатори і партнери передбачили розваги для усіх: найменших чекатимуть екологічний майстер-клас та навчальні мультфільми "Фокс і Трот поспішають на допомогу», підлітки та дорослі із задоволенням послухають виступи Марії Рак та фіналіста проекту "Х-фактор"Олега Кензова – і усі бажаючі зможуть взяти участь у конкурсах та лотереях.

учасниця-попереднього-забігу


Наверхнаверх