logo
dollar
euro

"Укравтодор" не планує підвищення акцизного збору на бензин та дизпальне

7:06 09.10.2013 eye 218
"Укравтодор" не планує підвищення акцизного збору на бензин та дизпальне

Внесення змін до Податкового кодексу щодо ставок акцизного податку на нафтопродукти найближчим часом не планується.

Про це заявив голова Державного агентства автомобільних доріг України Євген Прусенко під час зустрічі з представниками Автомобільної ініціативи "Автофронт", повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.
"Я неодноразово наголошував на тому, що ставки акцизного податку на пальне в Україні значно менші за європейські. І це дійсно так. Проте "Укравтодором" не розроблялося, не розробляється та не планується розробляти законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України, які передбачали б збільшення ставок акцизного податку на нафтопродукти", - підкреслив він.

У свою чергу представники громадської ініціативи заявили про необхідність забезпечення прозорості оподаткування ринку нафтопродуктів. З цією метою вони запропонували створити спеціальну міжвідомчу робочу групу. До її складу рекомендовано залучити не лише представників профільних відомств, зокрема, Міністерства фінансів, Міністерства доходів і зборів, Міністерства інфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг, а й членів відповідних комітетів Верховної Ради та профільних громадських об'єднань.


Наверхнаверх