logo
dollar
euro

Миргород та Пирятин беруть участь у проекті з доступу до публічної інформації

9:22 15.12.2019 eye 499
Миргород та Пирятин беруть участь у проекті з доступу до публічної інформації

У місті Українка Київської області відбулася конференція "Доступ до публічної інформації в малих містах України - як основа місцевої демократії", в якій взяли участь і представники Полтавщини.

Під час конференції були підбиті підсумки проекту "Доступ до публічної інформації в малих містах України", який реалізується виконавчим комітетом Української міської ради в партнерстві з Асоціацією малих міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За результатами конкурсного відбору учасниками проекту стали 20 міст з 28-и заявлених.  Серед них два міста з нашого регіону – Миргород та Пирятин. Реалізація проекту передбачає створення Інтернет-порталу, на якому кожне місто-учасник проекту матиме свою сторінку з публічною інформацією, а також цікавою інформацією для потенційних інвесторів та туристів. Для представників муніципалітетів будуть організовані начальні семінари та тренінги. Проект також передбачає закупку та встановлення у муніципалітетах учасників проекту інформаційних кіосків.


Наверхнаверх