logo
dollar
euro

Річниця комсомолу – корпоратив для обласної владної верхівки

10:04 08.10.2013 eye 554
Річниця комсомолу – корпоратив для обласної владної верхівки

За поданням комуністів, 9 жовтня 2013 року на сесії Полтавської обласної ради розглядатимуть питання святкування 95-річчя від дня створення комсомолу.

Ханко Хіба це не абсурд для незалежної країни відзначати неіснуючу організацію неіснуючої держави, ба більше на обласному рівні та за людський кошт. Невже свідомість настільки вражена тоталітарними ідеями, що дійсно вартісних українських свят не знайдеться?!

Доволі утрируючи комуністичну ідеологію та роль її для чинної влади – виходить, що коли представники вищезгаданої партії запропонують відзначити день початку колективізації чи Закону про хлібозаготівлю, то депутати бездумно проголосують?

Комуністи аргументують цю ідею значенням комсомолу для українського народу та передачі кращих традицій організації сучасній молоді. Варто зауважити, що в цій організації ідеологічно промивали мізки, готували партійних безвідмовних кадрів, готових служити жахливому тоталітаризму. Саме комсомольці були на передових, заради кар’єрного росту, у роки Голодомору.

Варто подивитися і на біографії теперішнього владного обласного керівництва й достеменно зрозуміти чого ж насправді вчили комсомольців. Ці "пєрєдовиє" кадри ВЛКСМ із управлінськими здібностями не помічають чи навіть допомагають розоренню Полтавщини та грабунку народу. Чому одні з найприбутковіших державних підприємств переходять до приватних рук? Хіба люди отримують належне медичне забезпечення, а демографічна ситуація на Полтавщині гіршає спроста? Чи не бачать громади "пакращення", бідкаючись низькою вартістю оренди земельних паїв? Чому шепіт олігархів стає важливішим, ніж рев громад? Яким чином наче гриби після дощу виростають замість парків малі архітектурні форми? Хіба справжні господарники змогли б довести аграріїв до зубожіння, дороги до зникнення, а людей до відчаю?! Та все ж заможнішими й пихатішими стають деякі нечесні чиновники, от де справжні таланти.

І не треба говорити, що "Свобода" живе минулим. Саме чинна "регіоналівська" влада, котра вийшла з такого хваленого комсомолу, примушує люд жити совєцькими ідеалами, створюючи ореоли святости для тиранів, а не будуючи достаток у теперішньому.

Мабуть, відзначення річниці комсомолу – своєрідний корпоратив для всіх комсомольців, щоби зібратися та згадати "золоті часи" відсутности свободи слова, страху перед партійними керівниками та політичної окупації. Хоча навіщо згадувати, адже з президенто-урядовством Януковича–Азарова Україна повернулася до тоталітаризму. Нехай колишні ідеологічні активісти-комсомольці (хоча такими не бувають) влаштовують збіговиська по домівках, а не виносять совєцький непотріб на загал, щоби не засмічувати розуми молоді, яка бажає бути патріотично українською.

Анатолій ХАНКО,
заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода"

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх