logo
dollar
euro

12 і 13 жовтня у Полтаві – фінал Чемпіонату України з кільцевих перегонів

21:37 11.12.2019 eye 770
12 і 13 жовтня у Полтаві – фінал Чемпіонату України з кільцевих перегонів

Протягом двох днів у Полтаві відбуватиметься фінальний етап AdrenalinFest -2013 – фінал Чемпіонату України з кільцевих автоперегонів.  

Відбуватимуться вони на злітній смузі полтавського військового аеродрому. Позаду чотири напружених етапу першості. Вісім гонок відбулись у Києві та Одесі. П’ятому, завершальному етапу напруги додає й те, що полтавська траса є цілком новою й незнайомою для гонщиків.

У перший день змагань спершу відбуватимуться тренувальні та кваліфікаційні заїзди. У фінальному заїзді пілоти стартуватимуть згідно результатам кваліфікаційного. У другий день змагань кваліфікаційні заїзди не проводитимуться. Гонщики стартуватимуть відповідно до їх позиції на фініші фінального заїзду першого дня. Шістка лідерів першого дня змагань стартуватиме в наступному порядку: переможець стартує шостим, другий стає п’ятим і т.д. Першим стартуватиме той, хто першого дня змагань посів шосте місце.

Крім спортивної програми, організатори AdrenalinFest підготували й розважальну. Отже, спортивна подія, яка цими вихідними відбудеться у Полтаві, має бути надзвичайно цікавою і відвідати її,безумовно, бажають  багато полтавців. Тож, прес-служба міськради повідомила, що для зручності полтавців та гостей міста 12-13 жовтня 2013 року від 11-ї школи (вул. Петра Юрченка) до авіамістечка (місце проведення змагань) курсуватиме автобус (вартість квитка – 2 грн.): 12.10.13 – з 10.00 до 19.00 з інтервалом руху 20 хв.; 13.10.13 – з 10.00 до 18.00 з інтервалом руху 20 хв.

Для тих, хто не знайомий з правилами кільцевих перегонів.

Старт заїзду дається одночасно для всіх автомобілів в одному класі, що обумовлює видовищність тактичної боротьби учасників, обгони і суперництво за лідерські позиції. Класична довжина одного кола - 3,5 кілометра. Один заїзд у класі триває 30 хвилин плюс одне коло. Для "формул" - 25 хвилин плюс одне коло. Спортсмени проїжджають від 15 до 17 кіл, розвиваючи при цьому швидкість до 160 км/год.

Переможців у кожному класі (1, 2 і 3 місце) визначають за результатами турнірної таблиці за підсумками двох днів змагань.

гонки1
У кільцевих автоперегонах представлені наступні класи авто:

- Лада-1500 (автомобілі VAZ LADA з об'ємом двигуна 1500 см3 без внесених змін);

- Лада-1600 (автомобілі VAZ LADA з об'ємом двигуна 1600 см3, допускається внесення змін до двигуни, заміна деяких стандартних вузлів на спортивні);

- Е 7, Е 8 - клас спортивних автомобілів типу "формула";

- Турінг-лайт (автомобілі, оснащені повністю спортивними двигунами об'ємом 1600 см3, що пройшли підготовку за програмою участі в гонках , оснащені спортивними блоками управління)

- GT -Open (об'єм двигуна до 4200 см3 , без інших обмежень з підготовки автомобіля до участі в гонці).

Загальні вимоги до автомобілів всіх класів - наявність амалогірованних каркасів безпеки і спортивних ременів безпеки , а також систем пожежогасіння.


Наверхнаверх