logo
dollar
euro

На Полтавщині збільшився імпорт товарів із Китаю

6:07 08.10.2013 eye 1078
На Полтавщині збільшився імпорт товарів із Китаю

Основні тенденції експортно-імпортних операцій в зоні діяльності Полтавської митниці Міндоходів за 9 місяців 2013 року

Протягом 9 місяців 2013 року Полтавською митницею Міндоходів забезпечено оформлення понад 27 тисяч митних декларацій, що на 0,7% більше ніж минулому року. Із січня по жовтень цього року загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених підприємствами у полтавському регіоні, склав 2,6 млрд. дол. США (статистичний експорт становить 1,5  млрд. дол. США, а статистичний імпорт – 1,1 млрд. дол. США). Зовнішньоторговельне сальдо за 8 місяців цього року позитивне і складає +386,5 млн. дол. США.

З початку року товари експортувалися до 89 країн світу. Збільшився експорт до Чехії, Азербайджану, Туркменістану, Грузії, Литви, Єгипту, Ірану, Молдови, Узбекистану, Угорщини.

Серед основних товарів, що експортувалися з початку року були залізничні вагони, залізорудні котуни, обладнання та механічні пристрої, тютюнові вироби, колеса до автомобілів. Спостерігається збільшення експорту молочних виробів, а також яєць свійської птиці.

З початку року імпортні товари надійшли з 66 країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Спостерігається збільшення імпорту з Китаю, Білорусі, Італії, Японії, Туреччини, Франції, Польщі, Бразилії, Іспанії, Індії, Угорщини, Великобританії та Швеції.

Структура імпорту з початку року наступна: нафтопродукти, обладнання та механічні пристрої, тютюнова сировина, насіння соняшника, чорні метали, частини залізничних вагонів, органічні хімічні сполуки, частини до легкових автомобілів, шини гумові та виробів з гуми, - повідомляє головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх