logo
dollar
euro

Серед лауреатів конкурсу "100 кращих товарів України" у 2013 році є підприємства з Полтавщини

17:14 07.10.2013 eye 1241
Серед лауреатів конкурсу "100 кращих товарів України" у 2013 році є підприємства з Полтавщини

Засідання Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України", який цього року проходить вдесяте,  відбулося ще у 26 вересня 2013 року.

В її роботі взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Торгово-промислової палати України, Федерації профспілок України, Українського союзу промисловців і підприємців, Центру антикризових досліджень, Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств, Спілки фахівців експертів з якості та ДП "УкрНДНЦ". Тоді були підбиті підсумки загальнодержавного етапу Конкурсу у 2013 році, визначені переможці,  лауреати і фіналісти  та затверджена робоча програма проведення фінальних заходів Конкурсу. Оприлюднена ця інформація була лише цими днями.

Маємо зазначити, що цього року серед кращих товарів України є і полтавські. Зокрема, лауреатами у номінації "Продовольчі товари" стали Приватне акціонерне товариство "Кобеляцький завод продовольчих товарів "МРІЯ" (пряники), приватне підприємство "Амарант-Агро" (яйця курячі харчові). У номінації "Промислові товари для населення" серед переможців Товариство з обмеженою відповідальністю "Текстильна компанія "Традиція" (ковдра стьобана) та Товариство з обмеженою відповідальністю "Ді-Стар" (круг алмазний відрізний TURBO 200х1,6х8,5х25,4 Gres Ultra).

Серед переможців конкурсу продукція харчовиків: масло солодковершкове екстра 82,5% жиру ТОВ "Решетилівський маслозавод"; олія соняшникова нерафінована невиморожена пресова вищого ґатунку ТОВ "Амарант"; олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена (одержана з пресової) марка " та олія соняшникова нерафінована виморожена (пресова) першого ґатунку ТМ "Диканька", "GARNA" Товариство з додатковою відповідальністю "Зіньківський комбікормовий завод"; сир твердий "Вершковий" ПАТ "Пирятинський сирзавод"; суміш молочна суха з пребіотиками та нуклеотидами для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців "Малютка premium 2" ПАТ  "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів"; круасанчик з начинкою "Білочка Лукас" ПП "Виробничо-торгова компанія "Лукас". Фіналістом став підприємець Сергій Коротич (вироби стінові дрібноштучні бетонні).

Фінальні заходи Конкурсу у 2013 році (національна виставка "100 кращих товарів України" та церемонія нагородження учасників) відбудуться 1-2 листопада в приміщені Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім".


Наверхнаверх