logo
dollar
euro

Порядок розгляду органами доходів і зборів скарг про сплату недоїмки ЄСВ

13:29 07.10.2013 eye 697
Порядок розгляду органами доходів і зборів скарг про сплату недоїмки ЄСВ

До уваги платників єдиного соціального внеску!

З 1 жовтня 2013 року набрав чинності Порядок розгляду органами доходів і зборів скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013р. № 452 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 вересня 2013 р. за N 1593/24125.

Цей Порядок визначає процедуру подання та розгляду органами доходів і зборів скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу, передбачених частинами десятою, одинадцятою статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"; скарг банків на рішення про накладення фінансових санкцій, передбачених частиною дванадцятою зазначеної статті.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Міністерства доходів і зборів України за адресою minrd.gov.ua та по телефону 0-800-501-007 Інформаційно-довідкового департаменту Міндохдів України, - інформує головне управління Міндоходів у Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх