logo
dollar
euro

У Полтавській ОДА розбиралися з гуртожитками

12:50 07.10.2013 eye 928
У Полтавській ОДА розбиралися з гуртожитками

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка сьогодні відбулось засідання комісії із розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло.

Під час засідання говорили, зокрема, про передачу у власність територіальної громади Полтави гуртожитку на вул. Кагамлика, 2 та надання мешканцям можливості подальшої приватизації кімнат; передачу в комунальну власність житлового фонду ДП ЖЕП "Будівельник" (у тому числі – і гуртожитків).

За результатами обговорення цих питань, Головному управлінню юстиції у Полтавській області доручено вивчити питання щодо передачі громаді Полтави гуртожитку та внести пропозиції щодо прискорення проведення зазначеної процедури. Також доручено управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно з Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області, Департаментом житлово-комунального господарства облдержадміністрації та балансоутримувачами гуртожитків створити комісію для визначення змін та перепланувань в гуртожитках, які мають застарілу технічну документацію. Має бути проведена інвентаризація гуртожитків та перереєстрація мешканців, що надасть можливість прискорити передачу гуртожитків у комунальну власність міста Полтави.

Говорили на засіданні й про те, що цього року територіальною громадою Миргорода було вирішено прийняти в комунальну власність частину будівлі гуртожитку квартирного типу по вул. Козацькій, 24а та будівлі корпусу № 1 по вул. Козацька, 5/32. А рішенням 32 сесії 4 скликання Щербанівської сільської ради в комунальну власність територіальної громади  прийняті гуртожитки в с. Розсошенці по вул. Шевченка, 17 та вул. Леніна, 10.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх