logo
dollar
euro

Мешканець Миргорода "замінував" полтавський потяг

7:10 07.10.2013 eye 429
Мешканець Миргорода "замінував" полтавський потяг

Близько 8-ї години ранку, 6 жовтня, невідомий зателефонував на номер "102" та повідомив, що у потязі "Полтава-Лозова" закладена бомба і вибухівка має спрацювати о 08.27 в момент відправлення.

Дзвінок прийняли в черговій частині Полтавського міського управління міліції. Одразу на місце події виїхали слідчо-оперативні групи райвідділів Полтави та працівники міліції південної залізниці, вибухотехніки експертно-криміналістичного центру УМВС, кінологи зі службовими собаками, працівники ДАІ, машини швидкої медичної допомоги, рятівники, працівники СБУ та прокуратури.

Фахівці обстежили потяг "Полтава-Лозова" в депо, адже він ще не був поданий для посадки. Отже, пасажирів евакуйовувати не довелося. Вибухівки не знайшли. Зате дуже скоро виявили особу, яка повідомила про її закладення. Ним виявився 34-річний мешканець Миргорода, який вже потрапляв у поле зору правоохоронців у зв’язку із злочинами, пов’язаними з наркотиками.

Дурний "жарт" може коштувати чоловіку від 2-х до 6-ти років позбавлення волі за  завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Крім того, доведеться сплатити чималі кошти усім держслужбам, які  понесли матеріальні збитки через хибний виклик, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх