logo
dollar
euro

Міська рада Кобеляк повстала проти казначейства

11:27 05.10.2013 eye 1361
Міська рада Кобеляк повстала проти казначейства

Минулого тижня виконавчий комітет Кобеляцької міської ради звернувся до прокурора Кобеляцького району Вадима Кохна з проханням відреагувати на факт неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами Управління Державної казначейської служби України у Кобеляцькому районі Полтавської області, які свої діями чи бездіяльністю спричинили кредиторську заборгованість Кобеляцької міської ради (бюджету міста Кобеляки).

У зверненні зазначено, що неналежне казначейське обслуговування може призвести до судових позовів з боку контрагентів міської ради, додаткових штрафних стягнень з міського бюджету, нанесення шкоди діловій репутації Кобеляцької міської ради та її виборних посадових осіб, неможливості виконання ними законних повноважень згідно Конституції України та законів України, а також в цілому призведе до порушення життєдіяльності громади міста Кобеляки.

За даними фінансового відділу міськвиконкому, через непроведення платежів казначейською службою кредиторська заборгованість міськради перед постачальниками товарів, робіт і послуг станом на 01 жовтня склала 472 тис. грн.

Зокремі, Кобеляки не розрахувалися за капітальний та поточний ремонт доріг, капітальний  ремонт меморіалу Т.Г.Шевченка, продукти харчування для освітніх закладів тощо.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх