logo
dollar
euro

Міська рада Кобеляк повстала проти казначейства

11:27 05.10.2013 eye 1386
Міська рада Кобеляк повстала проти казначейства

Минулого тижня виконавчий комітет Кобеляцької міської ради звернувся до прокурора Кобеляцького району Вадима Кохна з проханням відреагувати на факт неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами Управління Державної казначейської служби України у Кобеляцькому районі Полтавської області, які свої діями чи бездіяльністю спричинили кредиторську заборгованість Кобеляцької міської ради (бюджету міста Кобеляки).

У зверненні зазначено, що неналежне казначейське обслуговування може призвести до судових позовів з боку контрагентів міської ради, додаткових штрафних стягнень з міського бюджету, нанесення шкоди діловій репутації Кобеляцької міської ради та її виборних посадових осіб, неможливості виконання ними законних повноважень згідно Конституції України та законів України, а також в цілому призведе до порушення життєдіяльності громади міста Кобеляки.

За даними фінансового відділу міськвиконкому, через непроведення платежів казначейською службою кредиторська заборгованість міськради перед постачальниками товарів, робіт і послуг станом на 01 жовтня склала 472 тис. грн.

Зокремі, Кобеляки не розрахувалися за капітальний та поточний ремонт доріг, капітальний  ремонт меморіалу Т.Г.Шевченка, продукти харчування для освітніх закладів тощо.


Наверхнаверх