logo
dollar
euro

Фінансова допомога для студентів-інвалідів Полтавщини

8:48 05.10.2013 eye 671
Фінансова допомога для студентів-інвалідів Полтавщини

У 2012-2013 навчальному році отримали державну фінансову допомогу на навчання 65 студентів-інвалідів Полтавщини.

Про це учора говорили в обласному відділенні фонду соціального захисту інвалідів, де відбулося засідання комісії з питань надання фінансової допомоги студентам-інвалідам для здобуття вищої освіти.

За словами заступника директора відділення фонду Лариси Оверченко, за останні 5 років на такі цілі в регіоні витрачено більше 600 тис. грн. У цьому році розмір державної допомоги збільшився майже у 2 рази і становитиме більше 230 тис. грн.

Обговорюючи кандидатів на надання допомоги для навчання, комісія враховує не тільки матеріальний стан сім’ї студента-інваліда, а й його особисті успіхи в навчанні. Засідання таких комісій розпочинається після закінчення 2 навчального семестру, з червня і триває до листопада, поки не завершиться набір на заочну форму навчання.

"В основному діти навчаються на Полтавщині, багато із них обирають для себе Полтавський інститут економіки і права, ПУЕТ, ПНПУ ім. В. Г. Короленка, ПДАА. У цих навчальних закладах створюють усі належні умови для дітей із особливими потребами", – зазначила Лариса Оверченко.


Наверхнаверх