logo
dollar
euro

Громадський транспорт Полтави на мапах

9:54 04.10.2013 eye 1029
Громадський транспорт Полтави на мапах

Яндекс.Карти навчилися будувати маршрути проїзду громадським транспортом Полтави.

Тепер мешканці та гості міста можуть планувати поїздки не лише машиною, але й без неї. Наприклад, із Кобзарської вулиці до Драматичного театру вони зможуть дістатися автобусом №32, а звідти ― до Набережного провулку автобусом №1, №61 чи №62 від зупинки "Краєзнавчий музей".

Яндекс.Карти знають маршрути руху місцевих автобусів, тролейбусів і маршруток. Задавши початкову і кінцеву точки шляху, користувач отримує один або кілька оптимальних варіантів проїзду з урахуванням заторів. Сервіс також покаже, скільки часу займе поїздка. Окрім заторів, Яндекс.Карти враховують швидкість руху транспорту, час очікування на зупинках та інші параметри.

Будувати маршрути можна і на веб-сервісі, і в програмі Яндекс.Карти для iOS та Android. За їх допомогою зручно орієнтуватися в місті вже в дорозі. Програма визначить, де перебуває користувач, і підкаже, яким автобусом або тролейбусом можна дістатися місця.

Зараз Яндекс.Карти вміють будувати маршрути проїзду громадським транспортом 36 міст України, в тому числі в усіх обласних центрах. Автомобільна маршрутизація працює по всій країні.


Наверхнаверх