logo
dollar
euro

На охорону здоров’я з обласного бюджету виділять додаткові кошти

9:25 04.10.2013 eye 358
На охорону здоров’я з обласного бюджету виділять додаткові кошти

Обласна рада готується до чергової сесії.

Учора, 3 жовтня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валерія Пархоменка відбулось засідання постійної комісії облради з питань бюджету та управління майном. На ньому розглядались питання, внесені до проекту порядку денного вісімнадцятої сесії обласної ради. У роботі комісії взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

На засіданні обговорили зміни до показників обласного бюджету на 2013 рік, які планується внести за рахунок вільного залишку бюджетних коштів загального, спеціального фонду на початок року та зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету. Мова йшла про 12,9 млн. грн.

Основну частку цих коштів - 9 млн. грн., обласна влада має намір спрямувати на охорону здоров’я. 8,6 млн. грн. має піти на придбання об’єднаному автогосподарству закладів та установ охорони здоров’я автомобілів швидкої допомоги, паливно-мастильних матеріалів та запасних частин, забезпечення технічного обслуговування автомобілів. 175,6 тис. грн. планується витратити на роботи, пов’язані з реконструкцією Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. 172 тис. грн. – на придбання радіохімфармпрепаратів, проведення експертного обстеження та ремонту ліфтів в Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері. 63 тис. грн.– на вакцини проти грипу та гострих респіраторних вірусних інфекції для обласної клінічної інфекційної лікарні.

Крім того, 1,8 млн. грн. витратять на реалізацію обласних програм у 2013 році: увічнення пам'яті видатних земляків - 417,5 тис. грн.; підтримку обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" та сплату  й погашенню заборгованості заробітної плати - 99,6 тис.грн.; розвиток малого підприємництва - 250 тис.грн.; цільову програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" - 566,4 тис. грн.


Наверхнаверх