logo
dollar
euro

У Полтаві презентують результати дослідження доступу до лікування

21:43 17.10.2017 eye 188

"Інститут аналітики та адвокації" (ІАА) 22 грудня об 11:00 у ОКІА "Новини Полтавщини" презентує результати дослідження доступу мешканців області до лікування онкозахворювань, цукрового діабету і до замісної ниркової терапії.

Дослідження розпочалося у липні 2015 року. Експерти ІАА вивчили медичну галузь Полтавщини, зокрема дані про захворюваність за останні 10 років: на цукровий діабет, різні види раку і ниркову недостатність. Крім того, фахівці проаналізували, яка кількість пацієнтів ставали з відповідними симптомами на облік, скільки із них отримали необхідне лікування.

Увагу протягом дослідження приділили також і лікуванню внутрішньо переміщених осіб. Адже зміна місця проживання тягне за собою ряд ускладнень і з точки зору бюрократії, і з точки зору здоров’я. Часто переселенці з вище вказаними захворюваннями або уникають іти до лікарні і ставати на облік, або для них бракує лікування, оскільки його не закладали у бюджет.

Причини, які змусили ІАА взятися за це дослідження, ― це скрутні економічні умови, гіпотетично велика захворюваність населення Полтавської області, великий потік переселенців (понад 29 тисяч станом на жовтень 2015 року).

Спікери презентації:

Поліна Завадська, експерт з державних закупівель, "Інститут аналітики та адвокації";

Юрій Ромашко, фахівець із захисту прав пацієнтів, "Інститут аналітики та адвокації".

Модератор:

Катерина Кролевська, PR-менеджер, "Інститут аналітики та адвокації".

Нагадуємо, наприкінці липня відбувся круглий стіл, упродовж якого у формі відкритого діалогу фахівці медичної та антикорупційної сфери і науковці обговорювали важливі питання доступу до ліків від хронічних хвороб.


Автор: "Інститут Аналітики та Адвокації"
Наверхнаверх