logo
dollar
euro

У Полтаві відбудеться лекція відомого архітектора, який готує "агентів урбаністичних змін"

11:46 19.10.2017 eye 390
У Полтаві відбудеться лекція відомого архітектора, який готує "агентів урбаністичних змін"

15 грудня о 14:00 у приміщенні по вул. Котляревського, 6 пройде публічна лекція "New Ukrainian Urbanism" від відомого архітектора, одного із засновників Школи урбаністики CANactions School Віктора Зотова.

Віктор Зотов – український архітектор, засновник бюро Zotov&Co, Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions та співзасновник першої в Україні Школи урбаністики CANactions School.

У Полтаві він розкаже про власне бачення сучасного урбаністичного процесу в Україні, його проблем та способів їх вирішення.

Школа урбаністики CANactions School – це некомерційна міждисциплінарна платформа післядипломної освіти з урбаністики, що не має аналогів в Україні. Вона має на меті підготувати агентів урбаністичних змін, що здатні ініціювати та втілювати новаторські проекти розвитку реальних міських територій, працюючи в міждисциплінарних командах під кураторством провідних міжнародних експертів.

На початку грудня представники урбан-платформи "Citylab" з Полтави в рамках першої CANactions School розповідали про свою організацію і діяльність викладачам і учасникам проекту. Полтавка Марія Кобзар, одна з представників "Citylab", – студентка цієї Школи і вже закінчує навчання.

До речі, через два дні після лекції у Полтаві, 17 грудня, у Івано-Франківську вихованці проекту даного Віктора Зотова презентують свої проекти. Саме Франківськ став об’єктом для досліджень молодих урбаністів та розробки стратегії його розвитку.

Організатори лекції Зотова у Полтаві запрошують урбаністів, громадських активістів, архітекторів та усіх охочих на подію.

Вхід вільний. Але організатори наголошують на обов’язковій реєстрації тут.

Того ж дня увечері Віктор Зотов разом з координатором освітньої програми Школи дасть лекцію у Харкові від назвою "Urban Studies, або чому не вчать у ВНЗ".

Захід проходить за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонду, утвореного в 1994 році з метою підтримки приватизованих та приватних підприємств, а також підприємців в Україні, Молдові та Білорусі. Інноваційний медіапартнер заходу – "Platforma".

Варто зазначити, що у квітні цього року в Полтаві пройшла лекція від київського Григорія Мельничука на тему "Участь громадськості у розвитку міст: досвід, можливості, механізми".

Афіша лекції


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх