logo
dollar
euro

У Полтаві покажуть виставу на основі інтерв’ю переселенців з окупованих територій

4:10 23.01.2018 eye 108
У Полтаві покажуть виставу на основі інтерв’ю переселенців з окупованих територій

11 грудня о 17:00 у Полтавській науковій універсальній бібліотеці  імені І. Котляревського (вул. Леніна, 17, кімн. 310) представлять документальну драму "ZLATOMISTO".

Проект втілений полтавськими акторами у співпраці з партнерами має назву "Театр сучасного діалогу". Реалізують його актори театрів "І по всьому", "Анастасіс", "Ко под лестницей" та "ПолТеЛа".

В основі драми – історії полтавців і переселенців з окупованих територій, звичайних людей.

Проект втілюється Полтавською філією Суспільної служби України (керівник – Ганна Кіященко). Реалізують його полтавський драматург Ірина Гарець, актори вищеназваних колективів та режисер з Криму Галина Джикаєва. Вони працювали над створенням документальної вистави про проблеми з якими зіштовхуються переселенці із зони АТО та місцева громада.

Для допомоги у створенні документальної вистави запрошувалися сучасні відомі режисери та драматурги, які ділилися досвідом роботи в сфері документального театру, розповідали про важливість та механізми роботи цього театрального напрямку.

В рамках проекту до Полтави приїздили драматурги Ден та Яна Гуменні, режисери – Галина Джикаєва та Антон Романов. Вони провели навчання для акторів та показали виставу "Ополченец" (головну роль виконує Галина Джикаєва), як приклад української документальної драми. Також у полтавських акторів пройшла зустріч з сучасним українським драматургом, нашою землячкою Наталією Ворожбит та режисером і актором Георгом Жено.

Це не прем’єра драми. Вперше її показали наприкінці листопаду у ресто-клубі "Podium". Тепер же всі, хто не зміг тоді переглянути цю документальну драму, можуть прийти у п’ятницю.

Ця ініціатива є частиною всеукраїнського проекту "Від руйнування до творення: шляхи примирення в українському суспільстві", який реалізовують DVV International (асоціація німецьких народних університетів) і ГО "Інтеграція та розвиток" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Афіша


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх