logo
dollar
euro

Полтавці презентували свій проект на Міжнародному фестивалі відеопоезії

7:41 18.01.2018 eye 201
Полтавці презентували свій проект на Міжнародному фестивалі відеопоезії

21-22 листопада в Києві пройшов V-й Міжнародний фестиваль відеопоезії "CYCLOP". В рамках фестивалю полтавська молодь презентувала свій проект #Встол.

Проект #Встол – ініціатива полтавської молоді, спрямована на популяризацію творчості маловідомих сьогоднішньому читачу авторів. За півтора роки існування проекту його команда (Денис Стерн, Ірина Шишкова, Сергій Макаренко та Анна Ютченко) встигла зняти 24 випуски, які в сумі набрали більше 27000 переглядів на YouTube.

Полтавці презентували свій проект на другий день фестивалю. В рамках презентації "маґнумці" Денис Стерн, Анна Ютченко та Сергій Макаренко розповіли присутнім про мету проекту, його розвиток протягом періоду існування та показали частину випусків.

Серед презентованих відео, були роботи присвячені творчості Павла Тичини, Григорія Чубая, Михайля Семенка, Річарда Бротігана, Веніаміна Д’ркіна, Діани ді Пріми, Майка Йогансена, Бориса Чичибабіна, Івана Іова, Іона Дегена, Леоніда Кисельова та Володимира Свідзінського.

Денис Стерн та Сергій Макаренко коротко розповідали про кожного з поетів та про цікаві випадки, які траплялися під час зйомок. Так випуск, де прозвучав вірш Івана Іова "Слова недомовлені гірчать молочаєм…", полтавці зняли на одному з найбільших фестивалів Україні – "Книжковому Арсеналі".

Завершуючи презентацію, полтавці зазначили, що сьогодні ми володіємо дуже потужними інформаційними ресурсами. Тому вкрай важливо використати їх з користю і донести до якомога більшої кількості людей творчість талановитих авторів, які не змогли заявити про себе за життя.

Довідка: Фестиваль відеопоезії "CYCLOP" було засновано у 2011 році літературним порталом "LITFEST" (ГО "Український Літературний Центр"). Мета – підтримка та популяризація відеопоезії як нового жанру та напрямку кіномистецтва. Фестиваль є щорічним й проходить наприкінці листопада у Києві.


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх