logo
dollar
euro

Полтавський проект вдруге презентують на найбільшому фестивалі відеопоезії в Україні

16:35 22.01.2018 eye 275
Полтавський проект вдруге презентують на найбільшому фестивалі відеопоезії в Україні

22 листопада відеопроект полтавської мистецької молоді #Встол презентуватимуть на всеукраїнському фестивалі відеопоезії "СYCLOP", який проходить у Києві.

Варто зазначити, що це вже другий рік поспіль учасників незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus", частина якого працює на випусками #Встол, запрошують на даний фестиваль для презентації свого проекту.

Проект #Встол виник у квітні 2014 року. Організатори ставлять собі за мету популяризувати творчість маловідомих поетів з різних країн. На даний момент відзнято 24 випуски, які сумарно набрали понад 27 000 переглядів.

До команди проекту наразі належать: Денис Стерн, Ірина Шишкова, Сергій Макаренко та Анна Ютченко. Між тим, що минулого тижня Сергій та Анна представляли #Встол у Вінниці на мистецькому фестивалі "Artgnosis-2015".

Ініціатор проекту Денис Стерн (фото з минулорічної презентації)
Презентувати полтавський відеопроект у Києві буде ініціатор цієї ідеї – Денис Стерн. У порівнянні з минулим роком, полтавська молодь відзняла ще 11 випусків. Серед поетів, які потрапили до уваги творців проекту, – Майк Йогансен, Борис Чічібабін, Леонід Кісельов, Діана ді Пріма, Геннадій Айгі, Іван Іов, Володимир Свідзінський. Участь у різних випусках цього року брали поети Павло Коробчук (Київ), Євгеній Морі (Дніпропетровськ), Григорій Семенчук (Львів), Діма Птіцамі (Дніпропетровськ), репер Артем Лоїк, художниця Марія Микитенко.

Оператор Ірина Шишкова (фото з минулорічної презентації)
А для тих, хто 22 листопада буде у Києві, зазначимо, що презентація #Встол від Дениса Стерна пройде о 13:00 на 5-ому поверсі "Fedoriv Hub" (вул. Велика Васильківська, 5).

Довідка: Фестиваль відеопоезії "CYCLOP" було засновано у 2011 році літературним порталом "LITFEST" (ГО "Український Літературний Центр"). Мета – підтримка та популяризація відеопоезії як нового жанру та напрямку кіномистецтва. Фестиваль є щорічним й проходить наприкінці листопада у Києві.


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх