logo
dollar
euro

Закарпатський письменник розкаже у Полтаві про 100 способів контрабанди

10:52 24.10.2017 eye 87
Закарпатський письменник розкаже у Полтаві про 100 способів контрабанди

9 листопада о 19:00 у арт-пабі "Хмільний Бик" відбудеться презентація роману письменника Андрія Любки "Карбід".

Презентація пройде у рамках літературного проекту "Мережа", який об'єднає понад 30 міст України. Ініціатором проекту є команда Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Полтава стане п’ятим містом туру "Карбід", який розпочався 3 листопада.

Андрій Любка — український поет, перекладач, есеїст, один з найбажаніших холостяків Закарпаття. Народився в Ризі. Автор трьох збірок поезій, прозових книг "Кілер. Збірка історій" та "Спати з жінками. Учасник багатьох українських та міжнародних культурних заходів. Окремі твори перекладено 13-ма мовами. Живе в Ужгороді.

"Карбід" – це роман про стереотипи, кордони та 100 способів контрабанди. Книга вже була презентована у Празі, Варшаві та Любліні та увійшла до Довгого списку премії Книга року ВВС-2015, де має всі шанси на перемогу.

Як зазначається в анотації до книги, події пригодницького роману розгортаються впродовж паркого й тривожного літа 2015 року, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку? Про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом. У цій книжці є сливовиця, рибалки, гробар, сімнадцять розділів, спокуслива й хтива жінка, кілька вбивць, корумпований мер, геніальна ідея, Тиса і безнадія. Натомість у ній немає шенгенських віз, відповідей на всі запитання, кулінарних рецептів і порад, як розбагатіти.

Сам Андрій говорить, що заховав у книжці важливу думку, яку не легко віднайти з першого прочитання.

Окрім виступу увечері, Андрій Любка дасть прес-конференцію в ОКІА "Новини Полтавщини" о 11:00 того ж дня.


Афіша
Що: презентація роману Андрія Любки "Карбід".

Де: Арт-паб "Хмільний бик" (вул. Ватутіна, 2).

Коли: 9 листопада о 19:00.

Вхід: 30 грн.

У випадку додаткових питань до організаторів: (095) 321-42-99 (Анна).


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх