logo
dollar
euro

Поетеса з Луганщини у Полтаві розповість про "Абрикоси Донбасу"

12:24 21.01.2018 eye 332
Поетеса з Луганщини у Полтаві розповість про "Абрикоси Донбасу"

5 листопада поетеса Любов Якимчук презентуватиме в Полтаві свою книгу "Абрикоси Донбасу". Збірка увійшла до десяти найкращих книг про війну за версією українського "Forbes".

Любов Якимчук – українська поетеса родом з Луганщини. Як зазначає літкритик Ірина Славінська, збірка Якимчук "Абрикоси Донбасу" "є одним із найважливіших читань цього – ще одного – воєнного року в Україні".

Про любов і абрикоси, відчуття дому і батьківщини, про Донбас і про Україну, поезію і біль, перетворення, мовчання, говоріння, про розкладання поезії на рими і на ритми... Про все це і про те, що "там, де не ростуть абрикоси, починається Росія" – на зустрічі з поетесою Любою Якимчук та на презентації її збірки "Абрикоси Донбасу", що вийшла у "Видавництві Старого Лева".

Збірка авторки (фото – starylev.com.ua)
Спробувати "Абрикоси Донбасу" Люби Якимчук на смак, слух і на дотик можна буде у Полтаві в четвер, 5 листопада, у Полтаві.

Зустрічі відбудуться о 10:00 у Полтавському національному педагогічному університеті (вул. Остроградського, 2) та о 12:00 у "Львівській майстерні шоколаду" (вул. Фрунзе, 27/24).

Організатором заходів є Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), громадської організації "Інформаційно-дослідний центр "Інтеграція та розвиток".

Заходи проводяться в рамках проекту "Культурний простір – місце діалогу та взаєморозуміння".


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх