logo
dollar
euro

Перший літвечір опісля виборів пройде у Полтаві

7:46 19.01.2018 eye 236
Перший літвечір опісля виборів пройде у Полтаві

25 жовтня у Полтаві пройдуть не лише місцеві вибори. Увечері на полтавців чекатиме літературно-музичний вечір "Перший літвечір опісля виборів" за участі полтавських та не полтавських поетів і музикантів.

Така назва обрана не просто. Організатори нагадують, що піти на голосування - громадянський обов’язок кожного українця, але також нагадують, що духовний розвиток і культурний відпочинок також дуже важливі.

- Як тільки останній виборчий бюлетень проникне в нутро урни для голосування і дільниці завісять на своїх вікнах чорні сутани підрахунку голосів - він прийде, - написано у спільноті заходу. - Прийде, аби сказати всім про те, що не скажуть у жодних новинах та пронозах погоди. Прийде, аби торкнутися найпотаємніших таємниць, що живуть у глибоких озерах наших душ.

НМО "Маgnum Opus", "Oneyro Promo Group" та арт-пивниця "Сто доріг" запрошують на "Перший Літвечір Опісля Виборів", що відбудеться у неділю, 25-го жовтня.
ПЛОВ порадує музично-поетичним перформенсом у виконанні гурту "Pta Khi" (м. Мелітополь).

Свої вірші для читатимуть Анна Єгорова, Роман Коржик, Анна Ютченко, Анастасія Світіха, Олександра Литвин та Катерина Кролевська. Спеціальні гості програми - Гурт "Nonsense", а також Діана Шайдаєва та Сергій Фесенко.

Отже:

Афіша (2)
ЩО? П.Л.О.В (Перший Літвечір Опісля Виборів)

ДЕ? "Сто Доріг"

КОЛI? 25 жовтня о 19:00

ВХІД: 20 грн.


Автор: Magnum Opus
Наверхнаверх