logo
dollar
euro

Полтавський краєзнавчий музей носитиме ім’я Василя Кричевського

4:48 19.07.2019 eye 499
Полтавський краєзнавчий музей носитиме ім’я Василя Кричевського

Постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури на своєму вчорашньому засіданні підтримала пропозицію профільного департаменту організувати проведення другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" та нагородити учасників-переможців конкурсу грошовими преміями в розмірі 2 тис. грн. Фінансувати нагородження пропонується за рахунок коштів обласного бюджету Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відповідно до асигнувань, передбачених кошторисом.

Також депутати підтримали виділення 52 тис. грн. на придбання необхідного обладнання для налагодження водопостачання Професійного аграрного ліцею села Веприк Гадяцького району. Водонапірна вежа, яка забезпечувала навчальний заклад, визнана аварійною. І це поставило під загрозу водопостачання не тільки ліцею, а ще й середньої школи, дитячого садочка та лікарні населеного пункту.

Прийняли депутати й знакове для обласного центру рішення: дали згоду на присвоєння Полтавському краєзнавчому музею імені одного з корифеїв української культури і художньої освіти XX сторіччя Василя Григоровича Кричевського – архітектора, графіка, живописця.


Наверхнаверх