logo
dollar
euro

Полтавську літорганізацію представляють на найбільшому книжковому ярмарку світу у Франкфурті

11:26 22.10.2017 eye 135
Полтавську літорганізацію представляють на найбільшому книжковому ярмарку світу у Франкфурті

Незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus" увійшло до списку 16 літературних організацій України, які представлять у каталозі "New books from Ukraine" на найбільшій літподії світу – Франкфуртському книжковому ярмарку.

67-й міжнародний книжковий ярмарок відкрився у німецькому місті Франкфурт-на-Майні 14 жовтня і триватиме п’ять днів. Українська експозиція розміститься на 100 квадратних метрах.

Каталог "New books from Ukraine" готувався спеціально до цієї події. Він містить 94 сторінки і розповідає про сучасний стан літератури в України, знайомлячи європейського читача з книжковими новинками нашої країни. Він ділиться на розділи: "Письменники про війну", "Книги політв’язнів", "Книги про війну", "Книги для дітей", "Література факту", "Художня література", "Видавці". Останній розділ каталогу – "Креативна Україна" – розповідає про фестивалі, літературні організації та резиденції, які є помітними в країні.

Укладачі каталогу відібрали тільки 16 організацій, які пов’язані з літературною діяльністю, щоб донести інформацію про них у Франкфурті. Серед них і незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus". До речі, це єдина організація з Полтави, яку внесли в каталог для європейської читацької публіки.

Учасник НМО "Magnum Opus" Сашко Ткаченко про це невеличке досягнення своєї організації говорить так:

- Увійти до цього книжкового каталогу – надзвичайно приємна для нас новина і водночас відповідальна мить. Поміж багатьох інших мистецьких організацій обрали саме "Magnum Opus". Це спонукає до удосконалення та постійного підвищення планки.

Ознайомитися з каталогом можна і в інтернеті за посиланням.

Довідка: Франкфуртський книжковий ярмарок – традиційний європейський книжковий ярмарок, історія якого сягає декількох століть. Щороку ярмарок відбувається у жовтні з середи по неділю включно у м. Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Це найбільший книжковий ярмарок світу.

Роман Повзик


Автор: Magnum Opus
Наверхнаверх