logo
dollar
euro

Полтавський автор долучився до створення художньої книги про УПА

1:29 24.01.2018 eye 130
Полтавський автор долучився до створення художньої книги про УПА

Наприкінці жовтня літературна агенція "Discursus" презентує книгу прози про УПА "Лісові хлопці". До неї увійшло і оповідання полтавського автора, учасника НМО "Magnum Opus" Романа Повзика.

До цієї книги потрапили найкращі твори, що надсилали на "Конкурс прози про УПА", який агенція проводила минулого року.

Переможців визначало журі в складі письменника, кіносценариста (зокрема, автора сценарію фільму про головнокомандуючого УПА Романа Шухевича "Нескорений") Василя Портяка, історика та публіциста, директора Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича і письменника, директора ЛА "Discursus" Василя Карп’юка.

Трьох кращих було оголошено минулого року в рамках Літературного фестивалю "Покрова" ім. Т. Мельничука. Ними стали Володимир Тимчук, Маріанна Задорожна та Зіновій Федорук.

Одним з авторів, оповідання якого з’явиться у цій книзі, є полтавець, учасник НМО "Magnum Opus" Роман Повзик. Його оповідання "Німі" показує феномен – в Богом забутому селі Мартинівка всі мешканці втратили здатність говорити. Сюди приїздять вчені і військові, щоб зрозуміти, що сталося, чи не несе ця німота загрозу іншим людям, і як зупинити самогубства, які почалися серед місцевих від такого шоку.

Також в книзі будуть тексти Анни Багряної, Василя Бабія, Дмитра Єльнікова, Дмитра Княжича, Ілька Колодія, Романа Кракалії, Юлії Лісовської, Галини Максимів, Марі Мамайки, Тетяни Марченко, Раїси Обшарської, Наталії Осипчук, Віктора Полянецького, Юрія Пригорницького, Лідії Раєвської, Левка Різника, Вікторії Сенько, Любові Сердунич, Людмили Таран, Григорія Шегери та Ясена Лада.

Вже з кінця жовтня книга прози про УПА "Лісові хлопці" буде у продажу в книгарнях України.


Автор: Денис Старостін
Наверхнаверх