logo
dollar
euro

Полтавців лякали "Листами з того світу"і могилами знаменитостей

11:12 21.10.2017 eye 319
Полтавців лякали "Листами з того світу"і могилами знаменитостей

7 жовтня в арт-пабі "Хмільний Бик"відбулася презентація роману "Листи з того світу"львівського письменника Сергія Бута.

Сергій Бут – львівський письменник, автор роману "Листи з того світу". У 2014 році книга отримала відзнаку на конкурсі "Коронації слова"і була опублікована у видавництві "Клуб сімейного дозвілля".

Презентацію книги можна умовно поділити на три частини. Спочатку представники "Magnum Opus" презентували глядачам бук-трейлер до "Листів з того світу", який зняли для цього заходу. Далі Сергій Бут презентував полтавцям роман, вдало перетинаючи опис основних сюжетних ліній з розповідями про Львів, і дав відповіді на запитання полтавців.


Сергій Бут
За словами Сергія Бута, "Листи з того світу"– симетрична історія, адже оповідь починається на Личаківськомі кладовищі у Львові, і закінчується також на цвинтарі. Щоправда, італійському – Сан-Мікеле у Венеції. Прототип головного героя Андрія Багрія – студентський друг Сергія Бута. Він має таке саме ім’я і наразі живе в Італії.

Протягом роману Багрій приміряє на себе три ролі: квартиранта, спадкоємця та емігранта. Будучи людиною раціональною, він шукає всьому, що відбувається навколо наукові пояснення. Але події, у вирій яких потрапляє Андрій змушують його не лише повірити в містику, але й повністю змінюють його життя.

Закінчивши з презентацією роману, Сергій Бут розповів полтавцям про Личаківське кладовище. Як виявилося, ідея роману зародилася в нього саме під час прогулянок Личаківкою. Крім того, автор поділився інформацію про кладовище Пер Лашез в Парижі та Сади Сагади на Філіппінах. Справжнім відкриттям стало, що в Парижі поміж відомих культурних діячів: Айседори Дункан, Джима Моррісона, Едіт Піаф, Оскара Вайльда, похований і прах добре відомого українцям "батька"Махна. Філіппінське кладовище Сади Сагади цікаве тим, що труни там кріпляться до скелі. Місцеві жителі вірять, що чим вище похована людина – тим швидше вона потрапить до Раю.


Глядачі
Відповідаючи на питання полтавців, Сергій Бут розповів про написання книги, історію свого колишнього псевдоніму (як виявилося, "Листи з того світу могли вийти з під пера Сергія Амурова), своє ставлення до презентацій та улюблені книги.

Після заходу полтавці мали можливість поспілкуватися з автором та придбати книги.

Презентація "Листів з того світу"стала першим заходом незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus"в новому літературному сезоні. "Магнумці"висловлюють вдячність Полтавській міській-бібліотеці філіалу № 4 та меценату Андрію Гурніку за допомогу в організації.

Денис Старостін


Автор: Magnum Opus
Наверхнаверх