logo
dollar
euro

Львів'янин привезе до Полтави "Листи з того світу"

8:28 19.10.2017 eye 301
Львів'янин привезе до Полтави "Листи з того світу"

7 жовтня о 18:30 у арт-пабі "Хмільний Бик" (вул. Ватутіна, 2) відбудеться презентація роману-трилеру Сергія Бута "Листи з того світу".

Сергій Бут родом з Галичини. У 2011 році, після відвідин Личаківського кладовища, починає писати свій перший роман – "Листи з того світу". У 2014 році книга отримала відзнаку на конкурсі "Коронації слова" і була опублікована.

"Листи з того світу" вже встигли отримати чимало схвальних відгуків від читачів, колег-письменників та філологів.

За сюжетом книги, Андрій Багрій, студент-археолог, під час реставрації старовинного склепу на Личаківському кладовищі у Львові знаходить дивну схованку. У ній – лист невідомої жінки, яка благає того, хто знайде послання, врятувати її дочку. Хлопець вирішує знайти цю жінку і потрапляє у вир несподіваних та небезпечних пригод...

Як зазначає сам автор, за час роботи над книгою, йому випала нагода відвідати багато міст Західної України: Мукачеве, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, а також Вінницю та Умань. Побував навіть у Москві, де навпроти Київського залізничного вокзалу працював над книгою.

Окрім вечірньої презентації, Сергій проведе зустріч о 16:00 у Полтавській міській бібліотеці-філіалі №4 (вул. Фрунзе, 141). На цей захід вхід вільний.

Організаторами є незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus", а також Полтавська міська-бібліотека філіал №4. Презентації відбудуться за підтримки мецената Андрія Гурніка.


Афіша
Що? Презентація роману Сергія Бута "Листи з того світу".

Де? Арт-паб "Хмільний Бик" (вул. Ватутіна, 2).

Коли? 7 жовтня о 18:30.

Скільки? 15 грн. (крім того, на презентації можна буде придбати роман).

Роман Коржик, незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"


Автор: Magnum Opus
Наверхнаверх