logo
dollar
euro

У Полтаві з допомогою інфографіки будуть говорити про складне

6:03 18.01.2018 eye 353
У Полтаві з допомогою інфографіки будуть говорити про складне

19 вересня о 14:00 в рамках проекту арт-кластер "Реконструкція" відбудеться лекція дизайнера Катерини Кислої "Інфографіка чи Як сказати просто про складне".

Катерина Кисла є дизайнером ГО "Інститут аналітики та адвокації". Її роботи постійно з’являються в інтернет-виданнях Полтави та інших обласних центрів, де її організація проводить різні проекти. З допомогою інфографіки дівчині вдається доступно і наочно показати великі об’єми інформації, які стосуються, наприклад, розподілу бюджету у медицині області, проблем благодійних фондів, ілюструвати результати соціальних опитувань про проблеми полтавців тощо.

Приклади інфографік Катерини Кислої (фото – iaaukraine.org)
Захід проходитиме в Цеху №1 Полтавському турбомеханічному заводу в рамках арт-кластеру "Реконструкція". Говоритиме Катерина в зоні кіно/лекторіуму даної події.

На захід запрошуються ті, хто використовує і може використовувати інфографіку у своїй роботі: журналісти, аналітики, представники громадських організацій і просто полтавці, яким цікава така візуалізація даних.

Приклади інфографік Катерини Кислої_ (фото – iaaukraine.org)
Вхід на захід – вільний. В разі питань – 050-208-32-82 (Катерина).

Довідка: Інформаційна графіка або інфографіка (англ. Information graphics; infographics) – це графічне візуальне подання інформації, даних або знань, призначених для швидкого та чіткого відображення комплексної інформації. Вона може покращити сприйняття інформації, використовуючи графічні матеріали для того, щоб підвищити можливості зорової системи людини бачити моделі і тенденції. Процес створення інфографіки можна розглядати як візуалізацію даних, створення інформаційних схем та моделей подання інформації.


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх