logo
dollar
euro

У Полтавській ОДА вивчатимуть електронні закупівлі

0:23 22.10.2017 eye 97
У Полтавській ОДА вивчатимуть електронні закупівлі

11 вересня об 13:00 у приміщенні ОДА (к. 333) проведуть семінар на тему "Державні електронні закупівлі у системі ProZorro".

До участі у семінарі запрошуються державні замовники ― представники органів державної влади та керівники комунальних закладів та журналісти, яких цікавить ця тема.

Спікери - координатори системи ProZorro Кристина Гуцалова (проектний менеджер реформи державних закупівель при Національній раді реформ) та Віктор Нестуля (Transparency International Україна). Їхні доповіді будуть стосуватися таких тем:

Чому нам потрібні електронні закупівлі?

Основні принципи системи ProZorro та законодавчі ініціативи МЕРТ

Позитивний досвід роботи з системою на прикладі замовників різних типів

Як підключитися до системи в найкоротші терміни та що для цього потрібно

Крім того, частина семінару матиме практичне спрямування ― учасники побачать конкретні приклади роботи з системою і навчаться нею користуватися.

Довідка: "ProZorro" – система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета – прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Оператором системи є міжнародна некомерційна організація Transparency International. Після завершення пілотного проекту, центральна база даних (ЦБД) буде передана державі безкоштовно і безумовно – що затверджено всіма учасниками проекту у вигляді меморандуму про співпрацю.


Автор: "Інститут Аналітики та Адвокації"
Наверхнаверх