logo
dollar
euro

У Полтаві зіткнуться у змаганні поети та репери

17:44 18.01.2018 eye 201
У Полтаві зіткнуться у змаганні поети та репери

29 серпня о 14:00 у рамках четвертого фестивалю «Vorskla-Rock’n’Ball» репери та поети будуть боротися на слемі. Представники обох команд змагатимуться у поетичній вправності та здобуватимуть прихильність аудиторії, яка і визначить переможця.

Слем-битва проходитиме на літературній сцені, що розташується у наметі біля входу до парку «Перемога». Організатори заходу – незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus».

До складу команди поетів входитимуть багаторазовий переможець і учасник всеукраїнських та міжнародних слемів Павло Коробчук (Київ), Рустам Дорошенко (Харків), Роман Коржик (Полтава) та Макаренко (Полтава). Конкуренцію поетам складуть репери: полтавці ДмитроTet, Денис Литвин (Деня G), Олександр Ковальов (Stif), Sasha LAMKIN. Захід проводитиме Денис Стерн.

Змагання пройде в три етапи:

Перший етап: команди представлять свою творчість у звичній для них манері.

Другий етап: поети зачитають свої вірші речитативом, а репери представлять свої тексти у виразному ліричному прочитанні.

Третій етап: кожен з учасників команди представить свої імпровізовані тексти на запропоновану глядачами тему.

Мета кожної команди - абсолютна перемога.

Нагадаємо, що в рамках фестивалю також пройде міні-турнір з футболу та концерт за участі відомих гуртів України, Білорусі та Грузії.

Вхід на територію фестивалю - вільний, на головну сцену можна буде потрапити за благодійними внесками. Після фестивалю всі виручені кошти організатори передадуть дітям загиблих бійців АТО.

Отже,

ЩО: Слем між реперами та поетами

ДЕ: Літературна сцена (намет коло входу до парку «Перемога»)

КОЛI: 29 серпня о 14:00

З приводу питань: 099-416-23-68 (Денис).

Довідка: Слем – читання віршів, в якому важливим є не лише те, ЩО читають, а й те, ЯК. Слем-турнір є поєднанням спорту та мистецтва: це змагання поетів у артистичному читанні. Змагання в повному сенсі цього слова: з оцінками довільно обраного з-поміж глядачів журі, з чітким часовим регламентом, з штрафними санкціями за порушення встановлених правил.

Юлія Злепко


Автор: Magnum Opus
Наверхнаверх