logo
dollar
euro

У Полтаві оголошено конкурс журналістських розслідувань

3:24 20.01.2018 eye 70
У Полтаві оголошено конкурс журналістських розслідувань

"Інститут аналітики та адвокації" оголошує конкурс із розслідування поборів у полтавських лікарнях. До участі запрошено журналістів усіх видів ЗМІ, блогерів і громадських активістів, що мешкають у Полтавській області.

У конкурсі можуть взяти участь матеріали, опубліковані або випущені в ефір з 27 липня по 30 листопада 2015 року. У його рамках потрібно акцентувати увагу на проблемі незаконних платежів у закладах охорони здоров’я м. Полтави та Полтавської області.

Матеріали можуть стосуватися розслідувань за такими темами: "Кінцеві вигодоодержувачі благодійних фондів та лікарняних кас на території закладів охорони здоров’я" (конкретні прізвища та посади), "Законність діяльності благодійних фондів та лікарняних кас на території закладів охорони здоров’я", "Менеджери благодійних фондів ― бізнесмени чи лікарі?" тощо. Посилання на оприлюднені розслідування або скановані з друкованих видань матеріали надсилайте на адресу [email protected]

Повний перелік тем і закладів охорони здоров’я, які охоплює розслідування, а також усю інформацію про конкурс можна знайти у Положенні та на сайті "Інституту аналітики та адвокації".

Автор, чий матеріал журі визнає найкращим, отримає 2000 грн. (перше місце). Роботи, що займуть друге та третє місця, отримають 1000 та 800 грн. Відповідно.

Оголошення переможців відбудеться на початку січня 2016 року.


Автор: Катя Кролевська
Наверхнаверх