logo
dollar
euro

У Полтаві відбудеться благодійний "балконний кінопоказ"

16:08 23.01.2018 eye 162
У Полтаві відбудеться благодійний "балконний кінопоказ"

26 липня о 18:00 в хостелі "Sofa" (вул. Петра Лідова, 12/9) пройде фотовиставка і "балконний кінопоказ" з благодійною метою.

Організатори заходу – незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus". Не дивлячись на середину літа, коли для більшості заходів наступає "не сезон", а потенційні відвідувачі їдуть відпочивати, "маґнумці" не зупиняються в проведенні мистецьких заходів.

Подія розділиться на два напрями. О 18:00 відбудеться відкриття фотовиставки. Особливість її полягатиме в тому, що вона об’єднає фотографів з усієї України, які займаються фотографією на плівку. Очікуються світлини від учасників із Києва, Львова, Дніпропетровська, Кременчука, Харкова, Мукачева, Лебедина і Полтави.

З 20:00 на місці виставки у хостелі розпочнеться кінопоказ. Фільми, показані в рамках заходу, стосуватимуться саме мистецтва фотографії.

Кількість місць обмежена, оскільки кінопоказ відбуватиметься на балконі, який вміщує небагато людей. Забронювати собі місце можна за тел. 095-321-42-99. Організатори запевняють, що буде чай і печиво, але закликають прихопити із собою каремати.

Співорганізатор заходу, "маґнумець" Анна Ютченко говорить, що в Полтаві вже були різні формати кінопоказів, але масових "балконних" – ще не було:

- Маю надію, що цей захід стане хорошою традицією кінопоказів, що нібито і в приміщенні, і під відкритим небом, візьме все найкраще від них і буде позбавлена їх же недоліків. І жоден дощ нам не страшний.

Вхід на подію – за благодійним внеском (10 грн). Зібрані кошти будуть передані в Полтавський Батальйон Небайдужих.

Афіша


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх