logo
dollar
euro

Полтавські студенти можуть долучитися до програми "Завтра.UA"

8:43 03.10.2013 eye 379
Полтавські студенти можуть долучитися до програми "Завтра.UA"

З 1-го жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочав восьмий конкурсний відбір учасників стипендіальної програми "Завтра.UA" - загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді. Прийом документів та on-line реєстрація на сайті програми триватимуть до 25 жовтня 2013 року.

Участь у відкритому всеукраїнському конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Cтипендіати відбираються незалежними фаховими експертами за результатами оцінки письмових анонімних робіт та під час проведення очних змагальних процедур. Оцінюють претендентів понад 200 фахівців:  академіки, доктори та кандидати наук, співробітники академічних наукових установ та ВНЗ, а також спеціалісти з оцінки та підбору персоналу.

За 7 років існування програми "Завтра.UA" її стипендіатами стали вже понад 2000 студентів. На сьогодні програма охопила ВНЗ з усіх регіонів України, а 84 заклади стали її офіційними партнерами.


Наверхнаверх