logo
dollar
euro

Полтавський стартап перебуває за крок до фіналу всеукраїнського конкурсу

13:49 19.01.2018 eye 277
Полтавський стартап перебуває за крок до фіналу всеукраїнського конкурсу

Ідея громадських активістів Дениса Старостіна та Олександри Федорченко – арт-простір для творчої молоді "Біт Кафе" – змагається у півфіналі конкурсу стартапів "Nescafe Idea X". До фіналу проект відділяє лише одна сходинка.

Будучи учасниками незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" (Денис) та Студентської ради ПНПУ (Олександра), ці полтавці постійно організовують різні події для молоді. Тому, виходячи з власного досвіду, активісти вважають, що у Полтаві бракує місця, де б творчі люди збиралися, обмінюватися думками та ідеями.


Денис Старостін
Формат "антикафе", на думку Старостіна і Федорченко, якнайкраще пасує до таких форм зустрічей – коли ти платиш не за їжу, а за час, проведений у закладі.

Проект полтавців як один із 90 кращих по Україні пройшов до на півфіналу. Тепер тільки дев’ять ідей (по три в кожній категорії – творча, соціальна, бізнесова) отримають можливість позмагатися у фіналі, де три з них отримають по 100 000 грн.

Олександра Федорченко

"Біт-кафе" наразі перебуває на 4 місці у бізнесовій категорії. Проект Дениса й Олександри отримав 842 голоси. Вони мають час до 15 липня, щоб вивести свій стартап у трійку лідерів і пройти у фінал. Наразі ідея "антикафе"відстає від третього місця на 195 голосів.

Сам же "маґнумець" впевнений у свої силах і готовий змагатися до останнього:

- Я вірю, що полтавці зможуть згуртуватися і допомогти нашій ідеї. Адже в її основі – створення цікавого культурного простору, який об’єднуватиме людей в їх бажанні реалізувати цікаві заходи і проекти, – говорить Старостін.


Ситуація в бізнес-категорії
Для того, щоб допомогти полтавцям Денису та Олександрі, потрібно перейти за посиланням та проголосувати, авторизувавшись через соцмережі.

Ірина Мисник


Автор: Magnum Opus
Наверхнаверх