logo
dollar
euro

Полтавські автори мають можливість місяць жити і писати в Івано-Франківську

10:51 24.10.2017 eye 271
Полтавські автори мають можливість місяць жити і писати в Івано-Франківську

ГО "АРТ-лабораторія "КОРАЛЛІ" та літературна агенція "Discursus" оголосили конкурс на участь в Резиденції для молодих україномовних письменників "Станіславський феномен".

Учасниками можуть стати молоді автори (від 18 до 30 років) з усіх областей України (в тому числі і Полтавської), крім Івано-Франківської.

За словами організаторів, Резиденція покликана забезпечити автору максимально комфортні умови для творчого пошуку, самопізнання та написання творів.

"Станіславський феномен" стартував з липня 2013 року. За час існування Резиденції, її учасниками стали 9 молодих письменників. Серед них – полтавець, член незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" Роман Повзик. Наразі "Станіславський феномен" оголошує п’ятий набір.

Конкурс на участь в Резиденції триватиме до 20 червня. Заповнюючи заявку, молоді письменники мають вказати короткі біографічні відомості, основні творчі здобутки (книги, публікації тощо), мотивацію участі. Резидента визначатиме журі в складі Юрія Андруховича, Тараса Прохаська, Галини Петросаняк, Віталія Чупака та Василя Карп’юка.

Протягом 30 днів (з 1 по 30 липня) двоє переможців, визначених журі, мешкатимуть в Івано-Франківську в хостелі "Феномен". Резиденти стануть учасниками мистецьких експедицій в карпатські села, проведуть уїк-енд в столиці сирних коників – Брустурах, а також матимуть спільні трапези з письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Галиною Петросаняк та ін.

За підсумками кожного тижня учасники резиденції будуть писати есе розміром 3-5 тисяч знаків, які оперативно публікуватимуться в низці друкованих та інтернет-ресурсів. Також ці тексти увійдуть до альманаху, який буде видано за підсумками кількох заїздів. Перший альманах за підсумками 2013-2014 рр. вийшов вкінці 2014 р.

Більш детальну інформацію про "Станіславський феномен" можна дізнатися за посиланням.

Проект реалізується за підтримки Івано-Франківської міської ради.

Денис Старостін


Автор: Magnum Opus
Наверхнаверх